پرش لینک ها

آکادمی جواهرات

اردوان آنوش

اولین و تنها مرکز آموزشی ۰ تا ۱۰۰ تخصصی طلا و جواهرات

ارائه مدرک معتبر بین المللی جهت اخذ پذیرش تحصیلی و کار

دوره های آموزشی ویدیوهای آموزشی

در ارتباط باشید

چرا در آکادمی اردوان آنوش آموزش ببینم؟

درآکادمی جواهرات اردوان آنوش ، برای شروع نیاز به داشتن دانش یا مهارت قبلی نیست . تمام آنچه شما در طول دوره از مبتدی تا زمانی که حرفه ای شوید به آن نیاز دارید را مطابق استانداردهای روز دنیا و به صورت آکادمیک و اصولی آموزش می دهیم.. حتی ما نیزعلاقه مندیم که هنرجویانی را جذب و ثبت نام کنیم که دانش قبلی در این حرفه نداشته باشند تا بتوانیم به جای آموزش دهان به دهان وسنتی و اصلاح اطلاعات غلط و ناقص گذشته آنان را مطابق علم روز جواهرسازی دنیا پرورش دهیم.

هنر جوین آکادمی جواهرات ما تنها دوره ثبت نامی خود را فرا نخواهند گرفت!  در طول دوره ، مشاوران تخصصی ما در کنارتان هستند تا به شما در طول این مسیر مشاوره داده و شخص به شخص بر اساس قابلیت های کشف شده در شما همراهیتان کنیم.

همان طور که در سایت مهاجرت کشورهایی چون کانادا ، استرالیا و … می توان مشاهده کرد ، داشتن مدرک معتبر مهارتی چون جواهرسازی گاها امتازی بسیار بیشتر از حتی مدرک دکتری دارد (۹ برابر) . در  اینجا بر اساس دوره هایی که در کنار ما آموزش دیده اید ، برای هر دوره مدارک معتبر و قابل ترجمه صادر می کنیم و در طول تمامی دوره ها شما را با واژگان و اصطلاحات لاتین و صحیح این حرفه آموزش می دهیم.

موقعیت مکانی آکادمی واقع در خیابان فرشته به نحوی است که می توان به آسانی و با وسایل نقلیه عمومی چون اتوبوس و تاکسی در خیابان پارک وی ویا از مترو ایستگاه تجریش استفاده کرد.

در صورت تردد با وسیله شخصی خود نیز می توانید از ۵ طبقه پارکینگ عمومی درست در کنار مجموعه استفاده کنید.

تمامی دوره های مورد نیاز برای تبدیل شدن به یک برند حرفه ای در آکادمی جواهرات ما به صورت تخصصی و با رعایت تمام استاندارد ها آموزش داده می شد .

به منظور جلوگیری از گیج شدن هنرجویان هنگام ثبت نام تمامی دوره ها ،مشاوره و  مصاحبه حضوری یا تلفنی صورت می گیرد.

در آکادمی جواهرات اردوان آنوش به منظور یک دست بودن تمام هنرجویان و همچنین به جهت اینکه مطمئن باشیم که همه ما در اینجا در حال دنبال کردن رویایی مشترک هستیم ، قبل از ثبت نام حتما یک جلسه مصاحبه حضوری یا تلفنی خواهیم داشت

“برای آموزش موفق شدن ، دنبال آدم هایی با رفتار حرفه ای ، مصمم و رویایی بزرگ هستیم.”

مصاحبه تلویزیونی مهندس اردوان آنوش

ورود به دنیای جذاب جواهرات تا به حال

آسان تر و حرفه ای تر

از این نبوده است!

آموزش ۰ تا ۱۰۰ تمامی گرایش های جواهرسازی به صورت آکادمیک و مطابق با استانداردهای تعیین شده جهانی ، به منظور سهولت در تاسیس یک برند چه در ایران و چه در خارج از کشور با حداقل خطا!

“به نحوی آموزش می بینید تا در اولین روز کاری ،با تکیه بر دانشتان مانند فردی با تجربه و زبده رفتار کنید.”

ما در آکادمی به شما تنها طراحی و ساخت جواهرات آموزش نمی دهیم ! چون می خواهیم از شما فردی بسازیم قرار است در آینده از این حرفه کسب درآمد کنید ، به همین منظور دوره های حرفه ای و تخصصی برندینگ و مارکتینگ ، دستگاه های پیشرفته صنعتی و … را نیز برنامه ریزی و تشکیل داده ایم.

  • کارهای منتخب
  • استراتژی برندینگ
  • تجربه های دیجیتالی
  • فروشگاه
مشاهده لیست تمام دوره ها

ویژگی های متمایز کننده ما!

تنها بخشی از مجموعه ای عظیم از ویژگی های شگفت انگیز که ما را از سایر رقبا در این بازار متمایز می کند.

مشاوره فرد به فرد در طول دوره

مشاوره به منظوره کشف قابلیت ها و استعداد های هر یک از هنرجویان به منظور راهنمایی بهتر در طول تمامی دوره ها.

ثبت نام فقط با مصاحبه حضوری یا تلفنی

به منظور یکدست بودن تمامی کلاس ها و آرامش بیشتر تمامی هنرجویان.

ما یک خانواده ایم

آموزش در محیطی شاد و آرام . ما و تمامی هنرجویان مانند اعضای یک خانوانده بزرگ هستنم ، شاد ، پر ارژیو با دنیایی از شور و رنگ.

آموزش بر اساس استانداردهای جهانی

با توجه به دهان به دهان بودن این حرفه تا به امروز ، سعی کردیم تا جواهرسازی را به صورت علم و با  مطابق استاندارد های جهانی و به صورت آکادمیک آموزش دهیم.

برگزاری دوره های منحصر به فرد و خاصر

ما تنها به طراحی و ساخت جواهرات فکر نمی کنیم ، از شما انتظار کارآفرینی حرفه ای در انتهای دوره داریم.

تا تبدیل شدن به برند در کنارتان هستیم

ما همه اعضای یک خانواده ایم و تمام ما برای یادگیری و شادی تک تک شما تلاش می کنیم و تا لحظه ای که کنار هم موفقیت شما را جشن بگیریم در کنارتان به عنوان دوست و مشاور خواهیم بود.

John Doe
John Doe
John Doe
John Doe
ملاقات با تیم

تیمی متحد از نسل جوانهای با استعداد خلاق; با دنیایی از شور هیجان و حال خوب

مهم ترین اصل در تیم جواهرات اردوان آنوش :، کار تیمی ، همفکری ، خلاقیت و حال خوب تک تک بچه های مجموعه است.
“اینجا برای زنده ماندن نمی جنگیم :، برای زندگی کردن کنار هم ، کار می کنیم.”

به تیم ما بپیوندید

نظرات هنرجویان

“من در ابتدا شاگرد یکی دیگر از آموزشگاه های تهران بودم ، زمانی که به صورت اتفاقی محیط کارگاهتون را دیدم ، که بچه ها چه قدر باهم دوست بودند و در یک محیط آرام و دل باز ساخت یاد می گرفتند ، فقط دلم می خواست زودتر دوره ی خودم تمام بشه تا بیام پیش شما ثبت نام کنم. واقعا به معنی خود کلمه از روز اول حس می کردم یک خانواده دارم که کنارم هست.
من به شخصه عاشق حیاط آموزشگاهمونم.”
ملیکا زند
“من از طریق سمینار دانشگاه تهران با آقای آنوش و تیمشون آشنا شدم و بعد از مدتی موفق شدم که در کلاس های آکادمیشون شرکت کنم. صرف نظر از اتفاق های بسیار خوب که در طول دوره های آموزشیم برای من افتاد و موفق به تاسیس برند و گالری خودم شدم ، در تمام مراحل زندگیم به این تیم حرفه ای به چشم یک دوست و مشاور نگاه می کنم چون در سخت ترین و پر چالش ترین لحظات کنار من بودند.
واقعا دوست داشتنی هستید و آرزو می کنم که حس شیرین حمایت و کمک های آقای انوش را همه تجربه کنند.”
مریم سمیعی

مشترک خبرنامه ما شوید

جهت اطلاع از جدید ترین دوره ها واخبار در خبرنامه ما ثبت‌نام کنید!