array(3) { [0]=> array(3) { ["title"]=> string(38) "قوانین ایمنی کارگاهی" ["link"]=> string(136) "https://ardavananoosh.com/%d9%82%d9%88%d8%a7%d9%86%db%8c%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%85%d9%86%db%8c-%da%a9%d8%a7%d8%b1%da%af%d8%a7%d9%87%db%8c/" ["icon"]=> string(17) "las la-shield-alt" } [1]=> array(3) { ["title"]=> string(56) "قانومندسازی کسب و کار اینترنتی" ["link"]=> string(186) "https://ardavananoosh.com/%d9%82%d8%a7%d9%86%d9%88%d9%85%d9%86%d8%af%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%da%a9%d8%b3%d8%a8-%d9%88-%da%a9%d8%a7%d8%b1-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%86%d8%aa%db%8c/" ["icon"]=> string(24) "lab la-internet-explorer" } [2]=> array(3) { ["title"]=> string(19) "ثبت شکایات" ["link"]=> string(81) "https://ardavananoosh.com/%d8%ab%d8%a8%d8%aa-%d8%b4%da%a9%d8%a7%db%8c%d8%a7%d8%aa/" ["icon"]=> string(12) "las la-gavel" } }

قوانین و مقررات

آشنایی با قوانین و مقررات در تیم برند اردوان آنوش

قوانین کلی :
1. ورود کاربران به وب‏‌سایت و اپلیکیشن اردوان آنوش، هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری وب سایت های مذکور و سایر خدمات ارائه شده توسط تیم برند اردوان آنوش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات ارائه شده توسط تیم برند اردوان آنوش است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین تیم برند اردوان آنوش از سوی کاربر است.
2. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود. توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های تیم برند اردوان آنوش منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های تیم برند اردوان آنوش تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت و اپلیکیشن به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری (کاربر) : مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات تیم برند اردوان آنوش اقدام کند. همچنین از آنجا که تیم برند اردوان آنوش یک وب‌سایت و اپلیکیشن آموزش و محتوا رسانی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.
رعایت حریم خصوصی مشتریان :
1. تیم برند اردوان آنوش به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت و اپلیکیشن استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. چیلی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت و اپلیکیشن را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت و اپلیکیشن تیم برند اردوان آنوش، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
2. در صورت استفاده از هر یک از خدمات تیم برند اردوان آنوش، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
3. در صورتی که کاربران از سن 18 سال جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.
4. تیم برند اردوان آنوش خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.
راههای ارتباط با مشتریان :
1. هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات تیم برند اردوان آنوش استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به تیم برند اردوان آنوش ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که تیم برند اردوان آنوش به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های تیم برند اردوان آنوش از طریق آنها صورت می‌گیرد.جهت اطلاع‌رسانی رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، امکان دارد چیلی برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه تیم برند اردوان آنوش را در پروفایل خود لغو کنند.
2. توجه داشته باشید که 30004934005934 و 09221529574 تنها شماره‌‌هایی است که چیلی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه چیلی را به اطلاع کاربران می‌رساند و امکان دریافت پیام‌های شما تنها از طریق شماره ی  09221529574 وجود دارد. همچنین ممکن است چیلی از طریق شماره 30004934005934 برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان چیلی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام چیلی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به مدیریت me@ardavananoosh.com اطلاع دهید
3. تنها مرجع رسمی مورد تایید تیم برند اردوان آنوش برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت و اپلیکیشن تیم برند اردوان آنوش هیچگونه سایت اینترنتی با آدرس غیر و همچنین، هیچ گونه وبلاگ ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.
4. تیم برند اردوان آنوش در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس‌‏ها و تراکنش‏‌های مالی از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود.
لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به روابط عمومی تیم برند اردوان آنوش اطلاع دهید. 

حق کپی (کپی رایت) مطالب تیم برند اردوان آنوش و چگونگی استفاده از مطالب :
1. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات تیم برند اردوان آنوش ، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط تیم برند اردوان آنوش جزئی از اموال تیم برند اردوان آنوش محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار تیم برند اردوان آنوش است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای تیم برند اردوان آنوش محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت و اپلیکیشن تیم برند اردوان آنوش و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای تیم برند اردوان آنوش محفوظ است.
2. اطلاعات هر محصول در وب‌سایت و اپلیکیشن تیم برند اردوان آنوش ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط (اساتید مربوطه و یا تیم مشاوره اردوان آنوش) اقدام کند. همچنین،نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و تیم برند اردوان آنوش مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
3. تیم برند اردوان آنوش نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است تیم برند اردوان آنوش تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در اپلیکیشن و سایت عاری از خطا باشد.
4. وب ‏‌سایت تیم برند اردوان آنوش هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت تیم برند اردوان آنوش تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد. کلیه محتویات سایت چیلی شامل قانون حق تکثیر شده و به سایت چیلی تعلق دارد. تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تیم برند اردوان آنوش هیچ گونه مسئولیتی ندارد.