سوالات متداول طراحی جواهرات

طراحی جواهرات

خیر، همین که یک لپتاپ یا کامپیوتر در اختیارت باشه، بتونی باهاش کار کنی و علاقه به این حوزه داشته باشی کافیه و مدرسین ما از صفر تا صد طراحی رو بهت آموزش میدن نیازی به هیچ دانش و مهارتی از قبل نداره.

خیر، همین که شما علاقه به حوزه طلا و جواهرات داشته باشی و توانایی انجامش وجود داشته باشه میتونی در دوره شرکت کنی و این مهارت زیبا رو یاد بگیری.

شما با پُر کردن فُرم ثبت نام و تکمیل مراحل ثبت نام در سایت میتونی به راحت ترین روش ثبت نام کنی.

بله فایل نرم افزار رو در اختیارت میگذاریم و مراحل نصب هم به صورت قدم به قدم توضیح میدیم تا برای نصب هیچ مسئله ای وجود نداشته باشه.

بله دوره های آکادمی بر مبنای بازار کار طراحی شدن بنابراین اگر دوره رو آموزش ببینی میتونی در بازار فعالیت داشته باشی.

بله پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون به شما مدرک معتبر ارائه میشه که هم میتونی برای کار در ایران استفاده کنی و هم میتونی به سفارتخانه ها ارائه اش کنی.

بله ما در آکادمی این امکان رو فراهم کردیم تا هنرجویان به روش اقساط هم در دوره شرکت کنن.

بعد از تموم شدن دوره میتونی با مدرکی در دست داری و همینطور نمونه کارهای خودت از طریق گالری ها، کارخانه های تولید طلا و جواهرات، شرکت های طراحی همکاری داشته باشی و از همه مهمتر میتونی به صورت فریلنسری با تولید کننده ها کار کنی و پروژه بگیری و در فضای مجازی هم خودت رو مطرح کنی، البته در حالت فریلنسر این امکان رو هم داری که پروژه هایی از خارج از کشور هم بگیری و به دلار درآمد داشته باشی و در نهایت اینکه در کل دوره و همینطور بعد از دوره از مشاوره رایگان ما میتونی استفاده کنی و ما در طول مسیر موفقیتت در کنار تو هستیم.

بله حتماً هر جایی از این مسیر که قدم گذاشتی میتونی از مشاوره ما استفاده کنی و سؤالاتت رو به راه حل برسونی.

 

اگر از آزمونهایی که ازت میگیریم بتونی نمره قبولی رو بگیری و دانش و مهارت در توقع ما رو برآورده کنی و استاندارد لازم رو داشته باشی، میتونی که در دوره پیشرفته شرکت کنی.

خیر متاسفانه نمیتونیم این کار رو برای شما انجام بدیم چون ما آموزشی که به هنرجویانمون ارائه میکنیم

ساخت جواهرات

بله هنرجویانی رو حتی داشتیم که فقط در دوره مقدماتی شرکت کردن و الان به کمک مشاوره های مجموعه،درآمد خوبی هم دارن.

ما هم لیست ابزار مورد نیاز رو اختیار هنرجویان قرار میدیم تا خریداری کنن که حتی اگر اطلاع از فروشگاهی که مورد اعتماد باشه رو هم نداشته باشن خودمون بهشون معرفی میکنیم تا بهترین خرید رو انجام بدن و هم اینکه برای راحتی خرید هنرجویان و صرفه جویی در زمان،خودمون ابزار رو تهیه میکنیم و در اختیار هنرجویان قرار میدیم و هنرجویان میتونن از آکادمی ابزارشون رو تهیه کنن.

ما در آکادمی با ارتباطی که با مزون داران و کسانی که در حوزه فشن فعالیت دارن میتونیم که آثار هنرجویان رو در ایوِنت ها و شوروم ها به نمایش بگذاریم تا مخاطبین آنها هم آثار رو ببینن و خریداری کنن، و همچنین صفر تا صد فعالیت و فروش در سوشال مدیا ها رو هم آموزش میدیم تا هنرجویان بتونن در فروش محصولاتشون به بهترین نحو عمل کنن و فروش بالایی داشته باشن.

خیر، همین که شما علاقه به طلاسازی داشته باشی و توانایی انجامش وجود داشته باشه میتونی در دوره شرکت کنی و این مهارت زیبا رو یاد بگیری.

بله ما این امکان رو هم برای هنرجویان در نظر گرفتیم و مدرسین ما با هر هنرجو مختص خودِ هنرجو آموزش میده و یکجورایی میشه گفت با اینکه در کارگاه سایر هنرجویان هم تشریف دارن امّا با آنها به صورت خصوصی آموزش داده میشه و روزهای کلاس رو خودِ هنرجو میتونه انتخاب کنه.

شما با پُر کردن فُرم ثبت نام و تکمیل مراحل ثبت نام در سایت میتونی به راحت ترین روش ثبت نام کنی.

بله دوره های آکادمی بر مبنای بازار کار طراحی شدن بنابراین اگر دوره رو آموزش ببینی میتونی در بازار فعالیت داشته باشی.

بله پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون ساخت به شما مدرک معتبر ارائه میشه که هم میتونی برای کار در ایران استفاده کنی و هم میتونی به سفارتخانه ها ارائه اش کنی.

دوره طلاسازی و ساخت جواهرات در کارگاه آکادمی اردوان آنوش واقع در خیابان فرشته برگزار میشه.

بله ما در آکادمی این امکان رو فراهم کردیم تا هنرجویان به روش اقساط هم در دوره شرکت کنن.

خیر بدون نیاز به مهارت و پیش زمینه ای از قبل، مدرسین ما از صفر تا صد ساخت طلا و جواهرات رو آموزش میدن و بعد از اتمام دوره خودت میتونی طلای مورد علاقه ات رو بسازی.

دپارتمان مدیریت

یقیناً میتونم بگم 100 درصد به دردت میخوره چون تو الان فقط مهارت انجام کار هنری رو داری امّا راه اندازی گالری نیاز به یادگیری دانش مدیریت داره برای اینکه بتونی به موفقیت برسی قطعاً باید دانش مدیریت رو بلد باشی.

خیر، همین که شما علاقه به حوزه طلا و جواهرات داشته باشی میتونی در دوره شرکت کنی و مهارت های مدیریتی رو بدست بیاری.

شما با پُر کردن فُرم ثبت نام و تکمیل مراحل ثبت نام در سایت میتونی به راحت ترین روش ثبت نام کنی.

بله پس از اتمام دوره و قبولی در آزمون به شما مدرک معتبر ارائه میشه.

میتونم بگم از اولین لحظه اینکه حتی به این فکر کنین که من گالری راه اندازی کنم باید از همین اطلاعات استفاده کنی تا انتها برات کاربرد داره.
بله اطلاعاتی که دوره بدست میاری برای توسعه کارِتون کاربرد داره تا بتونی باعث گسترش کسب و کارِت بشی.

پاسخ شما رو با یک مثال توضیح میدم، برندی رو تصور کن که تمام هویت برند خودش رو بر مبنای یک نوع خرجکار خاص، سنگ خاص و یا چرمی خاص تعیین کرده و با تحریم شدن کشورمون دیگه نمیتونه واردات داشته باشه و در نتیجه یا باید قیمت تمام شده محصولاتش رو افزایش بده که منجر به از دست دادن مشتریهاش میشه یا هویت برندش رو تغییر بده که در نتیجه هر دوی این کارها باعث شکست و نابودی برندش میشه پس لازم که از ابتدا تمامی عوامل رو آشنایی داشته باشه و در نظر گرفته باشه.

 آیا اطلاعات این دوره ها بر مبنای اطلاعات روز دنیاست یا تجربه های شخصی؟

تلفیق هر دو اینهاست که اطلاعات روز دنیا در کنار تجربیات بزرگان صنف در هم آمیخته شده تا بهترین نتیجه حاصل بشه.

بله میتونید به عنوان مشاور مشغول کار بشید و به فعالان این حوزه مشورت و هم فکری بدی

خیر نیازی نیست اما در این دوره ها تکنیک ها و روش های ثبت برند و بهترین زمان در دوره برای ثبت برندتون رو بهت میگیم.

خیر در کنار اینها باید تمرین داشته باشی و تمامی آنها رو که مدرسین دوره بهت میگن رو به طور مستمر باید انجام بدی تا به موفقیتی که میخوای برسی.

بله مشاور شدن بجز اطلاعات نیازمند تجربیات در این صنعت هست.

 

هر روز علم و تکنولوژی در حال پیشرفته و باید هر کسی که در این صنف فعالیت میکنه باید خودش رو به روز نگه داره، یک مثالی که درباره این مسئله برای همه شفافه مثال نوکیاست که از امپراطوری ای که در صنعت گوشی های موبایل داشت فقط به دلیل همگام نشدن با فناوری و سیستم عامل های موبایل، امروزه دیگه جایگاه سابق رو نداره و حتی جزو پنج تای اوّل این صنعت هم نیست.

بله آموزش چگونگی طراحی تبلیغات و نحوه انجامش و همینطور کمپین های تبلیغاتی رو به شما آموزش داده میشه و بلاگرهای درست بر اساس مشتری های شما انتخاب میکنید و نحوه صحبت و برقراری ارتباط با اونها رو بهتون آموزش میدیم.

سوالات متداول دپارتمان مدیریت

در آکادمی اردوان آنوش تمام آنچه شما از مبتدی تا حرفه ای شدن نیاز دارید مطابق استانداردهای روز دنیا، آکادمیک و اصولی آموزش میبینی و از همه مهمتر موقع ثبت نام شما از ما مشاوره رایگان میگیرید که به منظور کشف قابلیت ها و استعدادهای شماست تا بهترین دوره ای که مناسب روحیات و شخصیتتون هست رو شرکت کنید. در انتها هم ما تا تبدیل شدن کسب و کارِتون تا برند در کنارتون هستیم و از شما نمیخوایم که فقط هنرجوی طراحی و ساخت طلا و جواهرات باشید بلکه از شما انتظار کارآفرینی حرفه ای در انتهای دوره هستیم.

تمامی آنچه که برای آموزش نیاز داری اعم از ابزار، خرجکار و سنگها در آکادمی موجوده و نیازی به خرید از خارج از مجموعه و صرف وقت نیست.

میزهای کارگاه به صورت تخصصی برای طلاسازی ساخته شدن و در مدت زمان آموزش کاملاً در اختیار شماست و میتونی از حیاط آکادمی برای استراحت و صرف وقت در کنار دیگر هنرجویان استفاده کنی.

بله برای به روز نگه داشتن مدرسین و تعامل بیشتر با آنان به صورت ماهانه جلسات برگزار میکنیم و تمامی مدرسین از افراد به نام و حرفه ای این صنعت بوده که با سابقه مناسب در این صنعت و با تایید مجموعه با آنان همکاری مینماییم.

همونطور که میدونی ما بالاتر از پارک وی و نرسیده به خیابان فرشته هستیم که دسترسی خیابان ولیعصر از غرب به وسیله اتوبان چمران و از شرق اتوبان مدرس دسترسی داره و از جنوب خود خیابان ولیعصر و شمال میدان تجریش که فکر میکنم منطقه ایده آلی برای دسترسی در تهران میباشد.

بله پنج طبقه پارکینگ عمومی دقیقاً جنب مجموعه قرار داره که میتونی به راحتی و خیال آسوده ماشینت رو پارک کنی.

 

همه روزه بجز روزهای تعطیل از ساعت 10 صبح الی 19 آکادمی آماده پاسخگویی به عزیزان هست.

برای تاکسی اکثر ایستگاه های تاکسیرانی برای میدان تجریش ماشین خطی دارن که میتونی به راحتی با یکبار سوار تاکسی شدن به آکادمی برسی.

خط ویژه ولیعصر شمال و جنوب هم که خط اصلی اتوبوس های بی آر تی هستن میتونی ایستگاه پارک وی پیاده بشی و در نزدیکی آکادمی هست.

دسترسی مترو هم ایستگاه تجریش میتونی پیاده بشی و با سوار شدن تاکسی تا پارک وی میتونی به آکادمی برسی.

مدارک داخلی مؤسسه به شما اهدا میشه و از چندین مراکز معتبر بین المللی همکاری داریم که میتونی برای داشتن رزومه قوی تر برای شما ارسال کنیم.

بله، هنرجویانی از مجموعه هم بودن که فقط با گذروندن دوره مقدماتی وارد بازار کار شدن و خداروشکر الآن درآمد خوبی هم دارن.

بله این امکان رو برای همه هنرجویان فراهم کردیم تا با خیالی آسوده به آموزش دیدن خودشون بپردازن.

 

بله به شما کمک میشه بر اساس استعدادی که دارین پوزیشن درست خودتون رو در بازار پیدا کنین و فروش بالایی بدست بیارین.

 

بله، به دلیل اینکه روی چیزی سرمایه گذاری میکنید و آموزش میبینید که مردم جدای از اینکه جنبه مصرفی طلا رو در نظر میگیرن، جنبه سرمایه گذاری هم براشون داره و به دید سرمایه طلا رو خریداری میکنن پس وارد صنعتی میشید که هیچوقت از ارزشش کم نمیشه.

 

برای اینکه مغازه راه اندازی کنین بله اما برای اینکه سازنده و طراح باشید فقط به سه میلیون لپتاپ دارین و نیازی به سرمایه آنچنانی نیست.