طراحی جواهرات با نرم افزار زیبراش پیشرفته
شهریور ۲۴, ۱۳۹۹
طراحی جواهرات با نرم افزار ماتریکس مقدماتی
شهریور ۲۳, ۱۳۹۹
نمایش همه

سلام بر شما، امیدوارم روزهات طلایى باشه
خوشحالم که دنبال آموزش و سرمایه گذارى روى خودت هستى، الان میخوایم با هم یه نرم افزار عجیب و غریب و با حال به اسم ZBRUSH رو بهت معرفى که اگه این نرم افزار رو بلد باشى دنیاى طلاسازیت عوض میشه.
حالا چرا باحاله؟ الان میگم، زى براش رو اولین بار سال ١٩٩٩ یعنى ٢١ سال پیش معرفى شد که سازندش کمپانى بزرگ PIXOLOGIC که خیلیامون این کمپانى رو با افزونه هاى خفنى که به فتوشاپ اضافه کردن میشناسیم، از وقتیکه این نرم افزار معرفى شده صنعت طراحى و طراحى ٣بعدى رو ترکوندن و تا الان چندین آپدیت دادن که هربار با ابزارهاى جدیدى که اضافه کردن چندین قدم طراح رو جلو انداختن و دلیل اصلى موفقیت زى براش توجه فوق العاده اش به جزئیات و دقت توى طراحىِ که هرچیزى که بخواى رو برلت اجرا میکنه. توى طراحى دستى طراح مجبوره که طرحش رو در چند وجه بکشه تا بُعدهاى مختلف کار مشخص بشه که اینکار هم زحمت زیادى داشت و هم زمان بر بود، حتى طراح هایى که طرح هاى خودشون رو توى ماتریکس انجام میدادن نمیتونستن جزئیات رو روى کار اجرا کنن ، یا اصلاً نمیشد یا خیلى خیلى سخت بود ولى توى محیط زى براش انگار که دارى با گِل سفالگرى کار میکنى و هر فرمى رو که میخواى میتونى باهاش بسازى و هر ریزه کارى اى که بخواى رو میتونى بهش اضافه کنى و در عین حال خیلى زود با کمترین حجمى که از پردازشگر کامپیوترت پُر کنه، رِندر و خروجى طرحت رو بگیرى، این یعنى فوق العاده سرعت کارِت رو بالا میبره و با بیشتر از ۴٠ میلیون سلول تصویرى توى طرح ها بالاترین رزولوشن ممکن طراحیت رو ٣ بُعدى ببینى.
نرم افزار زى براش جسمى که طراحى میکنن رو مثل سلول هاى لونه زنبورها بهت نشون میده که اگر کسى حتى از طراحى چیزى هم بلد نباشه میتونه که از محیط جذابش استفاده کنه و چیزى که توى ذهنشه رو خلق کنه.
مزیت دیگه اى که داره اینه که از پرینتر هاى ٣ بُعدى هم پشتیبانى میکنه که این خبر خوشحال کننده اى براى هر طراحیه چون دیگه مجبور نیست خروجیش رو وارد یه نرم افزار دیگه کنه تا بتونه دوباره با یه خروجى دیگه با پرینتر ٣ بُعدى طرحش رو پرینت کنه.
همه اینها رو گفتم تا بدونى با چه نرم افزار خفنى طرف هستى، یه مطلب خیلى مهم دیگه که باید بهش توجه کرد اینه که قیمت نسخه خام این نرم افزار در خارج از کشور حدود ٩٠٠ دلاره یعنى چیزى بیشتر از ٢۴ میلیون تومان که تازه اگه بخوان پلاگین هاى بیشترى بهش اضافه کنى هزینه اش بالاتر هم میره و خب این فقط پولیه که واسه خریدش پرداخت میکنن و هزینه آموزشش به مراتب بیشتره،
پس کسایى که میخوان تخصصى طراحى انجام بدن میرن سمتش و انقدر براش هزینه میکنن، پس هر کسى در خارج از کشور نمیره سمتش و تخصصى باهاش کار کنه و به همین دلیل بازار کار بینهایت عالى اى داره میتونم بگم بازارش بِکره.
توى ایران نسخه کِرکش موجوده و در دسترس همه است و با کمترین هزینه هم میتونى داشته باشیش و هم آموزشش ببینى و متخصص زى براش بشى.
ما در آکادمى اردوان آنوش کارى میکنیم که بتونى با همین هزینه کم حتى توى بازار بکر جهانى درآمد دلارى خوبى داشته باشى، پس بزن بریم بزرگترین طراح جواهرات آینده!