بوم کسب و کار
مهر ۱۲, ۱۳۹۹
طراحی کلاسیک پیشرفته
مهر ۱۲, ۱۳۹۹
نمایش همه

جدیدترین دوره در حال شروع:
پنجشنبه ها، ساعت 10:30 الی 12:30
تاریخ قطعی شروع: 9 بهمن ماه
8 جلسه
مدرس: استاد هانیه محسنی زاده
همراه با ارائه تمرین های پایان هر جلسه + پروژه پایان دوره
با رائه مدرک معتبر پایان دوره

از اینجا ثبت نام کن

—–

دوره طراحی دستی جواهرات

سلام بر شما امیدوارم که روزهات رو طلایی بسازی. چند وقتیه که تقاضا برای جذب طراحان جواهر خیلی زیاد شده و خب میدونیم که همیشه ایران جزو پنج کشور برتر در خرید طلا و جواهراته پس این کاملاً طبیعیه که وقتیکه فروش بالا باشه بازار نیاز مبرمی به همه بخش های طلاسازی مثل طراح ها، طلاساز ها، مخراج کار ها و … که در خیلی از عناوینی که گفتم ما کسایی داریم که توی کارشون خبره هستن اما در بخش طراحی چون با خلاقیت طراح ها روز به روز در حال تحوله ما همیشه به طراح های جدید تر با طرح های جدید تر نیاز داریم و وضعیتی که الان در اون هستیم بیشتر از همیشه این نیاز حس میشه چون فروشندگان طلا ، فروش خودشون رو دارن اما اگر باز هم بخوان کارهای قبلی خودشون رو بیارن و در واقع کار های تکراری توی ویترین بذارن رفته رفته از فروششون کم میشه و بازاری که یک روز با زحمت برای خودشون ساختن رو از دست میدن پس باید هر روز کارهای جدید رو برای نمایش بذارن و مجبورن، با همه صحبت هایی که کردم میشه گفت خالق اصلی طلاها طراح های اونها هستن و همینطور مهمترین بخش. بله درسته میخوام در رابطه با زیباترین و جذابترین بخش طلاسازی باهات صحبت کنم، شغلِ خیلی خیلی جذابِ طراحیِ طلا و جواهرات.

نمیدونم چندتا شغل دیگه هست که در کنار اینکه از شغلمون درآمد داریم کار آرامش بخش و لذت بخشی رو انجام میدیم اما میتونم بگم آرامش بخش ترین کار جهان طراحیِ جواهراته، کاری که روح انسان رو جلاء میده، خلاقیت رو به وجد میاره و ذهن رو باز میکنه. این خیلی میتونه لذت بخش باشه و به منِ طراح انگیزه بده که هنرِ من تبدیل به یک جواهر شده و مردم از اون برای زیباتر شدن خودشون استفاده میکنن، واقعاً هیچ لذتی از این بالاتر نیست. طراحی جواهر رو میشه حتی بدون هیچ دانشی از طراحی و نقاشی یاد گرفت، حتی برای شروع به ایده پردازی هم نیازی نداری و راه رو انقدر برای تو ساده کردیم که بدون هیچ پیش نیازی از قبل میتونی تبدیل به یک هنرمند با درآمد عالی بشی. در کار طراحی جواهرات میتونی به دو صورت فعالیت کنی که مورد اوّل اینکه با یکی از شرکتهای طراحی به صورت قراردادی و مدت دار کار کنی در اونجا کار کنی، مورد دوم هم اینکه میتونی به صورت فریلنسری و پروژه ای هم داخل کشور و هم با خارج از ایران به دلار درآمد داشته باشی و با توجه به مسائلی که بالا گفتم بازار نیاز مبرمی به طراحان جواهر داره و این نیاز داره بیشتر و بیشتر میشه، اگر میخوای که یک شغل برای خودت انتخاب کنی که هم ازش لذت ببری و هم درآمد خوبی داشته باشی، طراحی جواهرات میتونه انتخابت باشه و همینطور استقبالی که تولیدکنندگان طلا و جواهرات در دنیا از طراحان جواهر کردن میتونه گزینه بسیار خوبی برای رزومه کاری حتی برای مهاجرت باشه. در آکادمی اردوان آنوش ما صفر تا صد طراحی جواهرات رو بهت یاد میدیم و تا انتهای مسیر موفقیتت در کنار تو خواهیم بود تا در مسیری که قدم گذاشتی بهترین نتیجه رو بگیری.
______________________________________________________________________________

دوره آنلاین

دوست من سلام امیدوارم که روزهات رو طلایی بسازی، با توجه به شرایط کرونایی کشور عزیزمون و روزهای حساس کنونی تصمیم گرفتیم که دوره های خودمون رو با همان کیفیت کلاس های حضوری  و حتّی بالاتر برگزار کنیم و نکته دیگر این بود که خیلی از هنرجویان از استان های دیگر همراه ما بودند که شرایط حال حاضر باعث میشد که نتونن در کلاس های حضوری شرکت کنند دوره های آنلاین مزیت هایی هم نسبت به دوره های حضوری دارند مثل زمان کلاس میتونی سوالاتت رو در همان موقع از استاد بپرسی و جلسات دوره ضبط میشه که اگر نکته ای رو در اون لحظه متوجه نشدی میتونی دوباره اون مطلب رو آموزش ببینی و برای همیشه هم مطالب آموزشی رو داشته باشی. دوره های آنلاین پشتیبانی در تمام مدت زمان دوره دارن و میتونی با پشتیبان ها هم در ارتباط باشی و همینطور که هر دوره گروه مخصوص خودش رو داره که سوالاتت رو هم میتونی از مدرس دوره بپرسی و رفع اشکال کنی، نیازی به صرف زمان هم برای رفت و آمد نداره و هر خدماتی که کلاس های حضوری ما دارن، کلاس های آنلاین هم داره و پس از پایان دوره و ارائه ژوژمان میتونی مدرک معتبر بهت داده میشه.